Bestuur

Bestuur

RKAVIC organisatie

 

  •  een dagelijks bestuur bestaande uit de voorzitter, secretaris en penningmeester. Het dagelijks bestuur neemt alle beslissingen welke niet aan andere organen zijn opgedragen
  • een algemeen bestuur voor het beleid dat de hele vereniging aangaat. Leden van het algemeen bestuur worden voorgedragen en gekozen door de ALV en bestaat naast de voorzitter, penningmeester en secretaris uit een lid van de diverse commissies
  • commissies voor het uitvoerende beleid. Leden van commissies worden voorgedragen en gekozen door de betreffende sectie.

 

 

 

 

Dagelijks bestuur                              e-mail:  bestuur@rkavic.nl

Postadres:
Max Havelaarlaan 141
1183 LN  Amstelveen 

 

Voorzitter                                       Gert-Jan Dokter
                                                         voorzitter@rkavic.nl
                                                                                                                                  

Secretaris                                       Ank Jonker
                                                         info@rkavic.nl

                                                         telefoon:   06 - 2504 5330

Penningmeester                            Eddie Hoeboer
                                                         penningmeester@rkavic.nl


Senioren 
                                       Taco de Jong
                                                         senioren@rkavic.nl

Jeugd                                              vacature   
                                                         jeugd@rkavic.nl

Zaal                                                 Ank Jonker a.i.
                                                         zaalvoetbal@rkavic.nl

Kantine & Accommodatie             Ferry Kamphorst
                                                         kantine@rkavic.nl

 

 

               

                                                       

 

 

 

 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!