Silverlingen op weg naar Escapade gaan eerder op weg: ze moeten toch eerst het oranjesfeertje proeven op sportpark Hallinckveld, Rading 194 te Loosdrecht, waar ons vlaggenschip zal aantreden tegen het Utrechtse Hercules om te strijden voor het laatste tweede klasse-ticket.
Deze laatste kans dwong RKAVIC op het veld van RKDES af tegen VVC. 3-1 werd de eindstand alhoewel er meer ingezeten had als de prima cross-pass van Pino/Ernst door Mineo middels een wippertje over de ver uitgekomen keeper geplaatst was, als de vrije trap van Pino door Thomas niet op de voet van de paal gekopt was, als de inzet van Trevor (of weer Mineo) niet via de paal in de handen van de VVC-keep gesprongen was. Dit keer moesten we tot de 17e minuut wachten voor Thomas de score openbrak en weer kwam de tegenstander gelijk, maar nu in de 40e minuut, Maar na rust verslikten we ons in de laatste frietjes toen we 2-1 op het bord zagen staan: wat bleek Thomas had bekeken doorgekopt op Verbaken en die zette een teentje onder de bal en de VVC-keep had het nakijken. Tsja en toen die 61e minuut: da kon toch nie: zomaar een hoge volley uit het niets van een metertje of 25; de keeper aan de grond genageld; wat een briljante inval van die Mineo! VVC wekte niet erg de indruk echt voor de promotie te gaan, meende een kenner. Denk niet dat Hercules (je weet wel , ook wel Heracles genoemd, die van die zeven heldendaden) er ook zo over denkt. Leef er voorzichtig naar toe, mannen, hebben we genoeg reserve-krachten?
Hoe kom je er? Vanaf Hilversum, Diependaalselaan, circuit> Loosdrechtseweg op, waar deze overgaan in Molenweg, linksaf de Rading op en doorrijden tot 194. 14.20 aanwezig met Vuvuzela con sordino. Wie nie scoor nie sal nie win nie!
Wolvenpot, we komen wat later vdV